Świetny Prezent! Vouchery Upominkowe na Święta Bożego Narodzenia

Świetny Prezent! Vouchery Upominkowe na Święta Bożego Narodzenia
01
Gru 2018

Drodzy Państwo przed nami Święta Bożego Narodzenia, czas obdarowywania swoich bliskich prezentami. Kochani, jeśli zastanawiacie się w jaki sposób uszczęśliwić bliską wam osobę, zachęcamy do zakupu vouchera upominkowego w Saunie Olimpia. Podaruj Relaks. W naszej ofercie pełen wachlarz masaży, ️zabiegów na twarz oraz seanse w saunie event. Polecamy!!!  

Czytaj...

Dzień Kobiet – W każdy ostatni czwartek miesiąca sauna Olimpia

Dzień Kobiet - W każdy ostatni czwartek miesiąca sauna Olimpia
07
Wrz 2018

Dzień Kobiet – W każdy ostatni czwartek miesiąca sauna Olimpia organizuje dzień otwarty tylko dla pań. W tych dniach zaplanowane są seanse, peelingi , w poszczególnych saunach , oraz zajęcia joogi. Jest możliwość skorzystania z masaży i zabiegów kosmetycznych po wcześniejszej rezerwacji w recepcji lub telefonicznie. Planowane dni kobiet w nadchodzących miesiącach w Sauna Olimpia: […]

Czytaj...

Dzień Kobiet w Olimpia Sauna & SPA

06
Mar 2018

8 Marca w ten szczególny dzień męska załoga Sauna Olimpii Zaprasza serdecznie Panie, byśmy razem mogli świętować ten wyjątkowy dzień. Zapewniamy moc gorących i pachnących atrakcji. Obiekt czynny będzie od godziny 15:00 do 23:00 Seanse tego dnia będą wyjątkowe i nie zapomniane!! *8.03-Wstęp na obiekt wyłącznie dla płci pięknej.

Czytaj...